Om Kroer skole

Kroer skole er en barneskole med 78 elever og 20 ansatte. I skoleåret 2021-22 er 1. 2. og 3. klasse én gruppe, ellers er det en gruppe på hvert trinn. 

Som et ledd i innføringen av nye læreplaner jobber vi i perioder jobber vi temabasert, enten gruppevis, flere grupper sammen eller hele skolen sammen. 

Skolens visjon er: På Kroer skole og SFO lærer vi for fremtiden.
Våre verdier er Trygghet – Respekt – Utfordringer.  

Ansatte - kontaktinformasjon

Ansatte ved Kroer skole 2020-2021

Fornavn

Etternavn 

Tittel

E-post
Alle adresser har følgende etter alfakrøll: as.kommune.no
Eksempel:
super.pedagog@as.kommune.no

Anne

Svenning

Kontaktlærer 6 trinn

Anne.Svenning@as.kommune.no

Camilla Kjelstrup

Bekkelund

Miljøarbeider

CamillaKjelstrup.Bekkelund@as.kommune.no

Chamalie

Arembage

SFO Leder

Chamalie.Arembage@as.kommune.no

Dag Rune

Sæthre

Rektor

Dag.Rune.Sethre@as.kommune.no

Hege

Posaas Assisterende rektor Hege.Posaas@as.kommune.no

Helen

Ohnstad Inspektør Helen.Ohnstad@as.kommune.no
Hilde Pettersen Kontaktlærer 2 og 3 trinn

Hilde.Pettersen@as.kommune.no

Sofie

Skatland

Kontaktlærer 1 trinn

Sofie.Skatland@as.kommune.no

Håvard

Fosstuen Fungerende rektor Havard.Fosstuen@as.kommune.no

Elin

Raastad

Spes.ped

Elin.Raastad@as.kommune.no

Gina

Follino- Gallo

Assitent

Gina.Folino-Gallo@as.kommune.no

Jean Claude

Barungura

Skolekonsulent

Jean.Claude.Barungura@as.kommune.no

Kamilla 

Veum Faglærer Kamilla. Veum@as.kommune.no

Lene Aase

Tolo

Kontaktlærer 5 Trinn

Lene. Aase. Tolo@as.kommune.no

Marius

Bekkensten

Kontaktlærer 7 Trinn

Marius.Bekkensten@

Niklas Edner

Andresen

Assistent (permisjon)

NiklasEdner.Andresen@as.kommune.no

Nina

Lundqvist

Faglærer

Nina.lundqvist@as.kommune.no

Solveig

Sandersen

Spes.ped

Solveig.sandersen@as.kommune.no

Tone

Engebakken

Kontaktlærer 4 Trinn

Tone.Engebakken@as.kommune.no

Torgeir Berge

Stemsrud Assistent Torgeir.Berge.Stemsrud@as.kommune.no

Toril

Berg Domaas Assistent Toril.Berg.Domaas@as.kommune.no